Sponsoring van activiteiten rondom het eeuwfeest

De activiteiten en uitgave van het jubileumboek zouden niet mogelijk zijn zonder gulle bijdrage van sponsoren.

 


Organisaties en bedrijven die ons eeuwfeest ondersteunen
Rabo Dichtbijfonds www.rabobank.nl
Ronde Venen Fonds www.rondevenenfonds.nl
Service Club Round Table 169 www.roundtable.nl
Voorbij Funderingstechniek B.V. www.voorbijfunderingstechniek.nl
SC Johnson Europlant B.V. www.scjohnson.com
Sportservice provincie Utrecht www.sportserviceprovincieutrecht.nl
Stichting Univé Regio+Ledenfonds www.unive.nl
Jan van der Hoorn Schaatssport www.janvanderhoorn.nl
D. Kroese B.V. www.kroesebv.nl
Decibel Hoortoestellen www.decibelhoortoestellen.nl
Netsquare www.netsquare.nl
Van 't Hul accountants en Belastingadviseurs B.V. www.vanthul.nl/wilnis
Stieva Metaalbewerking B.V. www.stievagroep.nl
VVP Verhuur Visserslust www.vvpverhuur.nl
Krimp B.V. Aannemersbedrijf www.krimp.nl
De Passage
Jena-Sails Vinkeveen www.jenasails.nl
Hassing Rioolservice B.V. www.hassingrioolservice.nl
fa. F.A. Ruizendaal www.firmaruizendaal.nl
Multifill B.V. www.multifill.nl
James auto & Service www.jamesmijdrecht.nl
Automobielbedrijf Van Ekris Mijdrecht B.V. www.vanekris.nl
Assuline B.V. verzekeringen www.assuline.nl
Fronik B.V. www.fronikbv.nl
Profile Tyrecenter www.hogendoorn.nl
Brouwer Transport en Logistiek B.V. www.brtl.nl
OVM-Verzekeringen www.ovm-vinkeveen.nl
Wintours Mijdrecht www.wintours.nl
Reurings Onroerend Goed B.V.
Van Schie B.V. www.vanschie.com
De Groot Horeca en Beheer, gevestigd in gebouw de Willisstee
Advisor ICT Solutions www.advisor.nl

 

 

 

 
 

 

Loginstatus

Zoek in site:

maak dit onzichtbaar
Clubagenda

-- Geen vermeldingen --

 


Ogenblik a.u.b. ...